Nutipesu

Teenused: Digiturunduse Täispakett

Projekti Ülevaade:

Nutipesu Autopesula on iseteeninduslik autopesula, mis pakkus juba enne meie koostööd suurepärast teenust, kuid vajas oma äri turunduse ja online-kohalolu parandamist. Meie eesmärgiks oli luua neile terviklik digiturunduse strateegia, et tõsta nende nähtavust, klientide kaasatust ja lõppkokkuvõttes müüki.

Tehtud Tööd ja Tulemused:

  1. Koduleht: Oleme loonud Nutipesu jaoks kaasaegse ja funktsionaalse veebilehe, mis on kergesti navigeeritav ja sisaldab olulist teavet teenuste kohta, hinnakirju ja kontaktandmeid.
  2. Äriklientide digiallkirjastamine: Lõime Nutipesule äriklientide jaoks digiallkirjastamise võimaluse. Nägime, et pelgalt meiliturundusest ei piisa, kui alla peab laadima eraldi lepingu ja allkirjastama ning seejärel tagasi saatma. Nüüdseks on protsess lihtne ja teostatav ÜHE minutiga. Klient paneb andmed sisse, loeb lepingu läbi ja paneb allkirja, kasutades ID-kaarti, Mobiil-ID või Smart-ID. Päris vinge!
  3. Meiliturundus: Meie meiliturunduse kampaania on Nutipesule toonud uusi kliente ja suurendanud olemasolevate klientide seotust. Jätkame personaalsete e-kirjade loomist ja saamaks paremaid tulemusi.
  4. SEO Optimeerimine: Oleme järk-järgult parandanud Nutipesu veebilehe SEO-d, mis on suurendanud nende nähtavust otsingumootorites. Töö SEO-ga jätkub pidevalt, et säilitada ja suurendada saavutatud positsiooni.
  5. Sotsiaalmeedia Haldamine: Plaanime tugevdada Nutipesu kohalolu erinevates sotsiaalmeedia platvormides, et suurendada bränditeadlikkust ja klientide kaasatust.
  6. Ürituste Korraldamine: Oleme plaani võtnud aidata ka korraldada erinevaid üritusi, näiteks pesupäevad ja eripakkumiste kampaaniad, et meelitada rohkem kliente ja suurendada kogukonna sidusust. Kui klient soovib rohkem abi siis seda ta ka meie käest saab!
  7. Disainitööd: Oleme loonud silmapaistvad disainielemendid, sealhulgas bännerid, flaiereid, kleepse ja reklaamlippe, et suurendada Nutipesu nähtavust nii nende pesulates kui ka üldiselt.
  8. Kinkekaardi süsteem: Lõime Nutipesu kodulehele võimaluse tellida kinkekaarte. Sellega seoses tuli teha e-poe integratsioon, kasutades Montonio makselahendust. E-pood töötab ka automaatselt Omnivaga, luuakse hetkega tellimusele kood. Nutipesu peab lihtsalt etiketi välja printima ja tellimuse teele panema!
  9. Kliendikaardi süsteem: Koos kinkekaardi süsteemiga lõime ka kliendikaartide süsteemi. Põhiloogika on sarnane. Klient saab Nutipesu kodulehel uurida ka saldot. Samuti kontrollib süsteem automaatselt iga päev, kas kulutatud on 50€. Kui on siis lisatakse juurde talle boonusraha 5€!

Äriklientide, kliendikaartide ja kinkekaardi süsteem töötab koostöös Hansabi ja Ellorega.

Tulemused:

Meie terviklik digiturunduse strateegia on aidanud Nutipesu Autopesulal kasvatada klientide arvu, suurendada müüki ja tugevdada nende brändi positsiooni turul. Jätkame koostööd Nutipesuga, et viia nende digiturundus veelgi kõrgemale tasemele ja saavutada uusi edusamme.

Parim autopesula, kvaliteetsed Kärcheri vahendid

Project image