Instari koduleht

Teenused: Kodulehe Loomine

Projekti Ülevaade:

Instar OÜ on ettevõte, mis vajas oma äri edukamaks muutmiseks kaasaegset ja atraktiivset veebilehte. Nad usaldasid meid oma online-kohalolu arendamiseks ja kliendibaasi laiendamiseks, tellides meilt kodulehe loomise teenuse.

Tehtud Tööd ja Tulemused:

  1. Kodulehe Loomine: Oleme loonud Instari jaoks täiesti uue kodulehe, mis vastab nende vajadustele ja brändi identiteedile. Koduleht on kasutajasõbralik, mobiiliresponsiivne ja sisaldab kogu vajalikku teavet nende toodete ja teenuste kohta.
  2. SEO Optimeerimine: Rakendasime SEO parimaid tavasid, et tagada kodulehe nähtavus otsingumootorites ja aidata Instaril potentsiaalseid kliente paremini leida.

Tulemused:

Instar OÜ uus veebileht on muutunud nende online-esinduseks ja müügikanaliks. Nad on saanud rohkem päringuid ja tellimusi kui kunagi varem. Koduleht toetab nende äritegevust ja aitab luua usaldusväärset ja professionaalset kuvandit klientide seas.

Jätkame koostööd Instariga, et tagada nende veebilehe pidev ajakohastamine ja optimeerimine, et saavutada veelgi suuremat edu nende online-strateegias.

2023 / https://instar.ee

Project image